YRC

Web Tasarım Hizmetlerimiz Yeni Yüzüyle Huzurlarınızda!

Siz değerli müşterilerimize yeni sitemiz ile tekrar “Merhaba” demek istiyoruz.

YRC Bilişim, 7 yılı aşkın süredir başta web tasarım olmak üzere internet reklamcılığı, e-ticaret ve SEO alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle son 10 yıla baktığımızda dijital ortamda yer almanın firmalar için bir olmazsa olmaz haline geldiğini görüyoruz. Bizler de, müşterilerimizin kendilerini dijital ortamda daha iyi ifade etmelerini sağlıyoruz.

Tecrübemiz ile sabittir. Web siteleri, belirli sektörlerin değil hemen hemen her işletmenin gereksinim duyduğu bir araçtır. Biz de bunun farkında olduğumuz için uzmanlığımızı sürekli olarak bir üst seviyeye taşımaya çalışıyoruz.

Web Tasarım Tarafında Hangi Çalışmalar Var?

Hizmetlerimizin başında gelen web tasarım, İzmir firmaları başta olmak üzere Türkiye’deki birçok işletmeye dijital dünyada görünürlük sağlıyor.

Sitenizi dilediğiniz şekilde tasarlıyor ve kurum kimliğinize uygun bir biçimde kullanımınıza sunuyoruz. Özel Tasarım adını verdiğimiz ürünlerimizde yer alan kullanıcı dostu arayüzler ile site yönetimini tamamen sizlerin eline bırakıyoruz.

Sitenin büyüklüğünü siz belirliyorsunuz. Dilerseniz tek bir sayfadan oluşan veya dilerseniz de markanızı detaylı bir biçimde anlatabileceğiniz çok sekmeli bir internet sitesi… Seçim sizin.

Ek olarak, arama motorlarında sitenizin doğru bir biçimde listelenmesi için SEO desteği de veriyoruz.

E-Ticaret İçin Elinizi Güçlendiriyoruz

Pandemiden sonra hızla artış gösteren e-ticaret uygulamalarına da önem veriyoruz. Ürün hacminize uygun bir fiyatlandırma ile satış sürecinin en uygun maliyetle ilerlemesini sağlıyoruz. E-ticaret sitelerimiz, tıpkı Özel Yazılım hizmetimiz gibi kendi başınıza rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıda tasarlanıyor.

İnternet Reklamları İle Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Rekabetçi internet ortamında arama sonuçlarında geri planda kalmanızın önüne geçiyoruz. Yalnızca web tasarım değil, internet üzerinde gerçekleştirdiğimiz hedefli reklam çalışmaları (Google Ads) ile markanızın direkt olarak hedef kitleniz ile buluşmasına olanak tanıyoruz.

Google Ads, ilgili anahtar kelimelerle arama yapıldığında ilk sayfada çıkmanızı sağlayan bir reklam hizmetidir. Örneğin; Çukurova’da bir dükkanınız var. Adana bölgesinden yapılan “mobilya dekorasyon” aramalarında ilk sizin firmanızın çıkmasını istiyorsunuz. Google Ads, tam da bunu sağlıyor. Böylece daha fazla müşteri ile bağlantı kuruyorsunuz.

YRC Bilişim olarak bundan sonra blog sayfamızı çok daha etkin bir biçimde kullanarak, çalışmalarımız hakkında düzenli bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Bizi sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayın!

Comments (2)

  • Riva Collins

    31 Mayıs 2021 - 07:47

    It’s no secret that the digital industry is booming. From exciting startups to need ghor fore global and brands, companies are reaching out.

  • Obila Doe

    31 Mayıs 2021 - 07:49

    There is absolutely no justification for an attack like this in our communities and we must all work together to bring those responsible to justice.

Leave A Comment

Our purpose is to build solutions that remove barriers preventing people from doing their best work.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)